Védjük együtt a házasság és a család intézményét!

“Magyarország védi a házasság intézményét mint férfi és nő között, önkéntes elhatározás alapján létrejött életközösséget, valamint a családot mint a nemzet fennmaradásának alapját. A családi kapcsolat alapja a házasság, illetve a szülő-gyermek viszony.”

Magyarország Alaptörvényének L) cikk (1) bekezdése
állásfoglalások

A NEMZETKÖZI MUNKAÜGYI SZERVEZET 190. SZÁMÚ EGYEZMÉNYÉRŐL

Az erőszak és zaklatás a munka világában elfogadhatatlan. Soha nem tolerálható, ezért minden erőfeszítést meg kell tenni annak megelőzése és megszüntetése érdekében. De az áldozatvédelem leplébe burkolva ne vezessék be a zavaros gender fogalmakat hazánkba! Tovább az állásfoglalásra…

BÉRBE VETT NŐK, ÁRUCIKKÉNT KEZELT GYEREKEK

A férfi és nő kapcsolatából fakadó új élet továbbadása a társadalom “utánpótlásának” alapja. Az újkori örökbefogadás családpótló intézmény, amin keresztül a gyermeket anya és apa nevelheti fel, megadva neki azt, ami élete elején talán kimaradt. Nem úgy a gyerekeket árucikké alacsonyító és a nők helyzetét kihasználó béranyaság intézménye. Állásfoglalásunk a béranyaságról…

AZ ISZTAMBULI EGYEZMÉNY A GENDER IDEOLÓGIA TRÓJAI FALOVA

A nőkkel, gyermekekkel és férfiakkal szembeni erőszak ellen fel kell lépnünk helyén kezelve mindenki felelősségét. Az erőszak elleni fellépés viszont nem jelentheti a férfi és nő nemek újraértelmezését, a biológiai valóságról való megfeledkezést. Tovább az állásfoglalásra…

ÁLLÁSFOGLALÁSUNK A NEMZETKÖZI MAGÁNJOGRÓL SZÓLÓ T/14237. SZ. TÖRVÉNYJAVASLATRÓL

Magyarország Alaptörvényének L) cikk (1) bekezdése úgy rendelkezik, hogy “Magyarország védi a házasság intézményét mint férfi és nő között, önkéntes elhatározás alapján létrejött életközösséget, valamint a családot mint a nemzet fennmaradásának alapját. A családi
kapcsolat alapja a házasság, illetve a szülő-gyermek viszony.” Tovább az állásfoglalásra…

.